Facebook

Vermis

"Vermis to zespół gotowy do grania koncertów przed szeroką, co najmniej kilkutysięczną widownią. Mają wszystko, czego potrzeba do sukcesu: świetnego, czującego klimat frontmana, talent muzyczny, są charakterystyczni i dobrze się czują na scenie. Anglojęzyczne teksty dają szansę dotarcia również do zagranicznych odbiorców. Pytanie w tym wypadku powinno brzmieć nie „czy?”, ale „kiedy?”. via Kalejdoskop Kulturalny Reymont
------------------------------------------------------------------------
V jak VHS,
E jak energia,
R jak rozwałka,
M jak Miłość,
I jak inglisz,
S jak spanisz!
...a tak serio to wcale nie.
Przed Państwem efekt połączenia gorącej katalońskiej krwi i tłustego (dosłownie) słowiańskiego bitu - najlepszy w historii świata zespół metalowy, którego nie znasz - Vermis!
Vermis to łódzki zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową - jest to coś pomiędzy heavy/thrash a groove metalem z hardcorową/post hardcorową naleciałością, ale nowoczesne brzmienie i (mimo wszystko) melodyjny charakter utworów nie pozwala na jednoznaczne przypisanie ich twórczości do określonego gatunku muzycznego. Ciekawe kompozycje w połączeniu z ogromną werwą na scenie dają bombę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność. Działając w poprzednich projektach, muzycy grupy z powodzeniem koncertowali u boku gwiazd rodzimej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na koncie mają występy m.in. z zespołami: Hunter, KSU, Lipali, Power of Trinity, Mech, legendarnymi The Animals czy Arthurem Brownem. Zespół Vermis - w obecnym składzie - jest ich nową, obiecująco zapowiadającą się inicjatywą. Zespół brał udział i zdobywał nagrody podczas wielu przeglądów i festiwali, m.in.: zwycięzca okręgu łódzkiego podczas Festiwalu Emergenza (6. miejsce w Polsce), zwycięzca New York Festiwal 2016/2017, laureat Festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie, zwycięzca VII Ostrów MazRock Festival, finalista Rock@Alps Festival.

Log in or Sign Up