Facebook

eRawa.pl

Serwis eRawa.pl to oddolna inicjatywa, która swoje początki datuje na 2005 rok. Wtedy to, w sieci po raz pierwszy pojawiła się internetowa strona, która docierała do rosnącego grona rawskich internautów. Bardzo szybko stało się jasne, że jest to miejsce nie tylko przekazu informacyjnych treści, ale także kreowania i propagowania lokalnych inicjatyw.

Po blisko 7 latach serwis eRawa.pl powraca w nowej odsłonie. Dziś witryna ma przyciągać mieszkańców Rawy Mazowieckiej oraz powiatu rawskiego, którzy chcą szybkiej, pełnej informacji, okraszonej profesjonalnymi multimediami.

Przyjazny design witryny oparty na skandynawskich wzorach, uwydatnia przede wszystkim treść, która ma być pełna, rzetelna i przyjazna w odbiorze przez użytkownika. Profesjonalne materiały video mają stanowić namiastkę lokalnej telewizji, którą można oglądać w dowolnym miejscu i czasie.

Idea serwisu oparta jest o hasło, które nam przyświeca: „eRawa.pl – dobra strona miasta”. Nadrzędnym celem jest bowiem ukazanie różnorodnych spojrzeń na nasze miasto i otaczający go powiat. Chcemy aktywnie wpływać na budowanie świadomego i przede wszystkim aktywnego społeczeństwa obywatelskiego.

Log in or Sign Up