Facebook

Info Skierniewice

Serwis infoskierniewiceINFOSkierniewice.pl powstał w grudniu 2011 roku i początkowo nosił nazwę Inne-Skierniewice.pl. We wrześniu 2014 pojawił się w nowej odsłonie. Wraz ze zmianą nazwy postawiliśmy na jeszcze lepszą jakość przekazu informacji, przystępność i czytelność szaty graficznej strony.

Głównym założeniem powstania serwisu jest przekazywanie rzetelnych i sprawdzonych informacji. INFOSkierniewice.pl kierujemy do osób, które poszukują informacji ze Skierniewic i okolicy oraz do firm, które chcą dotrzeć z reklamą do grupy odbiorców lokalnych i regionalnych.

Naszym celem jest to, by być wiarygodnym wirtualnym medium informacyjnym oraz mamy nadzieję, że INFOSkierniewice.pl stanie się codziennym niezbędnikiem każdego mieszkańca Skierniewic i okolicy.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Zachęcamy do przesyłania do naszej redakcji materiałów informacyjnych dotyczących zbliżających się wydarzeń lub informacji o tym, co się już odbyło, bądź wydarzyło.

Informacje, które chcielibyście Państwo, aby pojawiły się w serwisie INFOSkierniewice.pl prosimy o przesyłanie na: kontakt@infoskierniewice.pl

Log in or Sign Up