Facebook

NetFan

Serwis logoNetFan.pl jest poświęcony szeroko pojętej kulturze i rozrywce. Dzięki partnerstwu z sieciami biletującymi daje możliwość zakupu biletu na dane wydarzenie bezpośrednio na stronie.

Prezentuje najświeższe informacje ze świata muzyki. To ona jest tematem przewodnim strony. Oprócz nowin muzycznych Internauci znajdą tu jednak również informacje z innych dziedzin kultury. Silną stroną serwisu są liczne konkursy, w których na zwycięzców czekają bilety, płyty, książki itd.

Serwis na stałe współpracuje z koncernami, grupami wydawniczymi, klubami jak i samymi artystami. Obejmuje patronaty nad wydarzeniami jak i angażuje się we współorganizację spotkań z artystami. Wyróżnia się nie tylko atrakcyjnością prezentowanej treści ale i możliwością kupienia biletów bezpośrednio z poziomu opisu imprezy i nienachalnym layoutem.

Serwis działa od 2003 roku. Dzięki długiej obecności na rynku stał się rozpoznawalną marką. W maju tego roku obchodziliśmy dziewiąte urodziny.

Odbiorcami serwisu są osoby żywo interesujące się kulturą, mieszkające w większych miastach i miejskich aglomeracjach, w segmencie wieku 16+.

Log in or Sign Up