Facebook

Radio EliaCafe R.E.C.

31 sierpnia 2009 roku Nenka wpadła na szalony pomysł założenia własnego radia internetowego. Radio na początku nosiło nazwę ” Extaza Cafe ”. Po roku zmieniliśmy nazwę na obecną ” Elita Cafe ”.
Głównym celem przyświecającym założycielce było to , aby każdy Prezenter puszczał taką muzykę , której sam jest fanem .
Radio-ElitaCafe jest społecznością skupioną wokół muzyki . Odwiedzającym Naszą stronę internetową mamy bajecznie dużo do zaoferowania . Tu dowiecie się o zbliżających się koncertach , festiwalach jak i o wykonawcach .
Radio ElitaCafe to również pasja , wiedza muzyczna i doświadczenie prezenterów , ale REC to przede wszystkim oddani swojej pasji prowadzący audycje prezenterzy oraz wspaniali i wierni słuchacze którzy mimo codziennego pędu znajdują czas by Nas odwiedzać i słuchać .
Od połowy roku 2018 radio ElitaCafe zostało ukierunkowane na muzykę rock i heavy metalową pod “dowództwem” nowego Redaktora Naczelnego, Grzegorza. Na dzień dzisiejszy radio, po okresie restrukturyzacji znów zaczyna się liczyć w muzycznym świecie. Mamy nowych współpracowników /fotografowie, recenzenci/ współpracujemy z wieloma zespołami. Od niedawna, radio ma nową stronę https://radio-elitacafe.pl/ i uruchomiliśmy listę Metal TOP 30. Mamy swój Management który zajmuje się sprawami organizacyjnymi i powoli przymierzamy się do własnej organizacji koncertów.
nenka
Oferujemy Wam :
muzykę na najwyższym poziomie, muzykę ambitną i taką której nie usłyszycie w radiach komercyjnych , dobrą zabawę , możliwość poznania ciekawych ludzi i nawiązania z nimi znajomości , możliwość grania u Nas , budowanie nowych doświadczeń i informacji muzycznych oraz poznanie trendów w muzyce. Promujemy zespoły które się do nas zgłoszą i przejdą weryfikację redakcji REC. Na naszej antenie nie usłyszycie disco polo. Wywiady z muzykami oraz konkursy w których można wygrać płyty i bilety na wydarzenia muzyczne pod patronatem REC.
Rok 2020 to roszady w składzie ekipy radiowej.
Zmieniamy nasze logo aby bardziej podkreślić metalowo-rockowy charakter radia. Nasi słuchacze otrzymują do dyspozycji nowa aplikację dzięki której, można nas komfortowo słuchać. Pod ręką sa wszystkie zakładki potrzebne naszemu słuchaczowi. Aplikację stworzył dla nas portal Apka4You i jest dostępna w Google Play.

Strona internetowa:
Radio ElitaCafe R.E.C.Radio ElitaCafe R.E.C.” width=”300″ height=”126″>

Log in or Sign Up