Facebook

RMF BEFORE

Renegady Tribute Band – Rage Against The Machine TRIBUTE – XXII Rock May Festival Before
.
12 maja 2023 r. (piątek); godz. 20:00
.
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Sala Strakacza
Liczba miejsc ograniczona.
Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Opis wydarzenia:
Stare, nie tylko rock’n’rollowe anglosaskie porzekadło, wskazujące na pozytywny aspekt zmian, mówi: „Rolling stone gathers no moss” (tłum. „Toczący się kamień nie obrasta mchem”).
.
Ta maksyma prześwieca nam również w CKiS Skierniewice przy budowaniu programu najważniejszego rockowego święta w naszym mieście, jakim bezsprzecznie jest Rock May Festival !!!
.
Był już festiwal dwudniowy, były edycje z tzw. „drugą gwiazdą” jako supportem przed częścią konkursowa, był festiwal nad Zalewem, były wystawy tatuażu i wreszcie „After” w postaci rockoteki prowadzanej przez kultowego DJ Pepka.
.
Teraz, w ramach programu XXII już edycji Rock May Festival proponujemy klasyczny „Before”. W przeddzień zasadniczego dnia festiwalowego zapraszamy na koncert najlepszej w Polce (!) tributowej kapeli grającej muzykę ikony hard rocka – zespołu Rage Against The Machine.
.
W Sali Strakacza gościć będziemy Renegady Tribute Band. Będzie ogień, będzie się działo! Na koncercie usłyszycie takie klasyki jak: „Killing in the name”, „Testify”, „Bulls On Parade”, „Freedom”, „Wake up”, „Guirella Radio” i wiele innych.
.
Zobaczcie i posłuchajcie sami jak grają: Rage Against The Machine TRIBUTE
Zapraszamy

Log in or Sign Up