Facebook

SUNSMOKE – WARSZAWA

SUNSMOKE to zwarty groove, porywające riffy, melodia i bezkompromisowy, agresywny rap. Z tej mieszanki powstaje energetyczny pocisk, który przeszywa na wskroś, uwalnia szaleństwo i zachęca do dobrej zabawy.
Zespół powstał pod koniec sierpnia 2017 roku. Od tego czasu zagrał na najważniejszych polskich festiwalach – Pol’and’Rock oraz na głównej scenie w Jarocinie. Na swoim koncie ma występy na terenie całej Polski z takimi zespołami jak Proletaryat, Closterkeller, Jelonek, Łydka Grubasa, Sweet Noise, Bracia Figo Fagot, Zenek Kupatasa, Transgresja oraz współpracę z Łukaszem Drapałą (Chemia, Chevy) i Marcinem Skipiałą (Hurrockaine, Mole).
SUNSMOKE tylko w ciągu 2019 roku brał udział w różnych przeglądach: wygrana w Eliminacjach Pol’and’Rock (gdzie debiutancka EP „One Alive” została doceniona wśród 800 innych kandydatów), wyróżnienie na Jarocińskich Rytmach Młodych, wyróżnienie na Festiwalu Rockowania w Mławie.
Druga EP „They Burned My House” wydana w 2020 spotkała się z ciepłym odbiorem zarówno mediów, jak i słuchaczy. We wrześniu 2021 miała miejsce premiera najnowszego singla „The Deluge”, a w grudniu – “Mayday!”
Celem SUNSMOKE jest tworzenie muzyki na wysokim poziomie i granie jak największej ilości koncertów!

Linki:
– Youtube: SUNSMOKE
– Spotify: SUNSMOKE
– Facebook: SUNSMOKE
– Instagram: SUNSMOKE

Log in or Sign Up